0
0
0
s2smodern

Termin etapu powiatowego: 5 marca 2016 r.

Godzina rozpoczęcia pisania testu: 1100

Początek rejestracji uczestników: 930

L.p.

Nazwisko imię ucznia

Szkoła

Miejsce, w którym uczestnik przystępuje do II etapu

1. Abramek Tymoteusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 w Zespole Szkół nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
2. Adamski Zachariasz Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
3. Antoniak Zuzanna Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
4. Antonowicz Nadia Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
5. Bajda   Jonasz Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Przyjaciół Dzieci w Domaszkowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
6. Bajus Jakub Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
7. Bandera Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kamieńcu Wrocławskim Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
8. Baszak   Przemysław Zespół Szkół, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Goczałkowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
9. Bączkiewicz Jaromir Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
10. Bednarz Wojciech Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
11. Biegalski Michał Gimnazjum w Jaszkotlu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
12. Bieganowska Antonina Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
13. Bieganowski Konrad Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
14. Bieniasz Antoni Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
15. Biesiadecki Łukasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
16. Borecka Kamila Gimnazjum nr 34 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
17. Borgosz Lidia Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
18. Bożek   Dawid Publiczne Gimnazjum im. Janusza Kusocińskiego w Przyłęku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
19. Braciszewicz Jan Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
20. Broda Michał Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
21. Bruciak Aleksandra Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyk w Oławie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
22. Byczkowski Artur Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
23. Bystrońska Maria Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
24. Chądzyński Bartosz Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
25. Chichi Adam Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
26. Chiżyńska Katarzyna Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
27. Chmielowiec Leon Gimnazjum im. Jana Pawła II w Środzie Ślaskiej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
28. Choczaj Michał Gimnazjum w Wilkowie-Osiedlu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
29. Choiński Piotr Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
30. Chorab Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
31. Chort Wiktoria Anna Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
32. Cyran Wojciech Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
33. Czajkowski Makary Gimnazjum nr 16 im. A. Waligórskiego we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
34. Czarnecka Nina Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
35. Czech Michał Gimnazjum w Szczytnej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
36. Czerniachowska Maja Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
37. Czerniewicz Judyta Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
38. Czoch Hubert Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
39. Dawidowicz Aleksandra   Magdalena Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
40. Dąbkowska   Karolina Zespół Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Przedszkole im. św. Huberta w Czerninie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
41. Dąbrowska Alicja Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
42. Dąbrowski Marcin Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
43. Dembiński Maciej Publiczny Zespół Szkół Podst.-Gim. z Oddziałami Integrac., Publiczne Gim. nr 2 w Świebodzicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
44. Domagała Adrian Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
45. Domański Łukasz Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
46. Drankowski Jędrzej Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
47. Drgas Kamil Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
48. Drobiński Franciszek Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
49. Drozdowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
50. Dubniański Kacper Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
51. Dziakowska Daria Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
52. Dziarnowski Jakub Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
53. Dziekanowski Łukasz   Damian Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
54. Dzierla Lidia Zespół Szkół, Gimnazjum im. Jana Wyżykowskiego w Krotoszycach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
55. Dziwak Agnieszka Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
56. Dziworska Kinga Powiatowy Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum nr 2 im. J. M. Ossolińskiego w Brzegu Dolnym Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
57. Eliasz   Miłosz Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Wąsoszu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
58. Farej Alicja Publiczny Zespół Szkół Podst.-Gim. z Oddziałami Integrac., Publiczne Gim. nr 2 w Świebodzicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
59. Faściszewska Julia Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
60. Fibich Miłosz Gimnazjum nr 34 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
61. Fica Michał Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego w Bolkowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
62. Figiel Patryk Gimnazjum w Zespole Szkół im. Księdza Jana Twardowskiego w Siedlcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
63. Freus Aleksandra Gimnazjum nr 16 im. A. Waligórskiego we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
64. Gabryś Filip Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
65. Gajek Norbert Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
66. Gallas Karolina Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
67. Gałązka Kacper Lesław Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
68. Garbacki Filip Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
69. Gawroński Jakub Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
70. Gęborys Julia Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
71. Giersz Katarzyna Zespół Szkół nr 11, Gimnazjum nr 50 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
72. Gil Daniel I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
73. Gliszczyńska Karolina Gimnazjum nr 34 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
74. Gładysz Oliwia Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
75. Główka Jakub Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
76. Grabowska Magdalena Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyk w Oławie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
77. Grabski Cezary Publiczny Zespół Szkół Podst.-Gim. z Oddziałami Integrac., Publiczne Gim. nr 2 w Świebodzicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
78. Grodzki   Wojciech Zespół Szkół Integracyjnych, Gimnazjum Integracyjne w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
79. Grygiel Martyna Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
80. Gryszczuk Joanna Gimnazjum im. Armii Krajowej w Żurawinie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
81. Grzegorzewicz Maria Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Na Bursztynowym Szlaku w Lewinie Kłodzkim Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
82. Gubiński Krzysztof Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
83. Gunia Katarzyna Gimnazjum w Szczytnej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
84. Gwiazdowski Szymon   Sebastian Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
85. Hanusiak Rafał Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
86. Haor Lilianna Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
87. Hariasz   Weronika Gimnazjum nr 2 im. Orląt Lwowskich w Oławie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
88. Herman Maciej Gimnazjum Sportowe "Gimbasket" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
89. Hołderny Wiktor Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
90. Jacyno Adam Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
91. Janiak Cezary Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
92. Jankowiak Gabriela Społeczne Gimnazjum Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Legnicy Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
93. Jarczewska Hanna Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
94. Jastrzębska Gabriela Zespół Licealno-Gimnazjalny w Długołęce Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
95. Jaworska   Aleksandra Natalia Gimnazjum nr 27 im. Ossolineum we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
96. Jaworski Jakub Gimnazjum w Jaszkotlu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
97. Jezierski   Marcin Publiczne Gimnazjum im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla w Obornikach Śląskich Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
98. Jędruszczak Kacper Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
99. Jędrzejewski Karol Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
100. Kacperek Piotr Zespół Szkół im. Unii Europejskiej, Gimnazjum w Świętoszowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
101. Kaczmarek Grzegorz Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
102. Kaczyński Jakub Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
103. Kalinowski Alex Filip Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum Dwujęzyczne w Górze Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
104. Kaliwoda Mateusz Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
105. Kania Grzegorz Katolickie Niepubliczne Gimnazjum im. ks. Franciszka Blachnickiego w Świdnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
106. Karankiewicz Julita Publiczne Gimnazjum nr 6 im. Janusza Korczaka w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
107. Kawka Alina Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
108. Klatka Aleksander Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
109. Kłosowska Karolina Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
110. Knapik   Sara Gimnazjum im. Valentina Trozendorfa w Złotoryi Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
111. Kochańska   Natalia Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 5 w Bielawie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
112. Kolanek Przemysław Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
113. Kołaczek Amadeusz Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
114. Kołomyjska   Iga Alternatywne Gimnazjum w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
115. Kołpa Piotr Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
116. Konefał   Daria Publiczne Gimnazjum Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
117. Kopczyk Kinga Zespół Licealno-Gimnazjalny w Długołęce Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
118. Koplin Maria I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
119. Kostarkiewicz Jakub Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
120. Kostrzewa Marcin Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
121. Kotwa Karolina Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
122. Kowal Adam Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
123. Kowalska Julia Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
124. Kowalski Kacper Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
125. Kozera Wiktoria   Izabela Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
126. Krajna Mateusz Gimnazjum nr 34 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
127. Kropidłowska Oliwia Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
128. Krotliński Michał Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
129. Kruk Nicola Miejski Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum Samorządowe nr 3 im. Jana Pawła II w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
130. Krukowski Szymon Publiczne Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
131. Krzemień Justyna Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
132. Krzempek Łukasz Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
133. Krzysztoń Jakub Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
134. Książka Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
135. Kubiak Radosław Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
136. Kucia Izabela Gimnazjum im. Ojca Michała Tomaszka w Pieńsku Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
137. Kudłacik Bartłomiej Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
138. Kujawa   Katarzyna ZS Fundacji "Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa", Gimnazjum   Menadżerskie w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
139. Kuliński Michał   Patryk Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
140. Kulwieć Magdalena Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
141. Kuna Marcin Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
142. Kurowska Wiktoria Zespół Szkół im. Unii Europejskiej, Gimnazjum w Świętoszowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
143. Kuźnicki Jacek Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
144. Kwak Andrzej Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
145. Lasak Magdalena Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
146. Laska Katarzyna Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
147. Lechowicz   Marlena Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum w Starych Bogaczowicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
148. Leśniewska Anna Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
149. Lewandowski Jakub Gimnazjum COGITO w Zgorzelcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
150. Lewandowski Szymon Zespół Szkół Dwujęzycznych, Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
151. Lewicki Patryk Tomasz Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
152. Ludwiczyńska Agata Gimnazjum nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Górze Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
153. Ludwig Katarzyna Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum im. Józefa Pawlika w Czarnym Borze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
154. Łabecka Kinga Gimnazjum nr 5 im. C. K. Norwida we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
155. Łabiak   Jakub Gimnazjum   im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
156. Łaskarżewski Maciej Gimnazjum im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
157. Łoński   Bartosz Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego w Bierutowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
158. Łozińska   Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wińsku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
159. Łuczak Oliwia Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
160. Łukasiewicz Krzysztof   Sebastian Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich, Gimnazjum nr 9 w Legnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
161. Mach Karolina Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
162. Machelak Aleksandra Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
163. Maciaszek Klaudia Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
164. Maciejko Kamil Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
165. Mader Piotr Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
166. Majsiak Łukasz Gimnazjum nr 16 im. A. Waligórskiego we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
167. Makara Wojciech Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
168. Makowska Paulina Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jeleniej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
169. Małgowski Jakub Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
170. Marcinkowski Jakub Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
171. Marczak Natan Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
172. Martin Piotr Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
173. Marusiak Katarzyna I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
174. Matejewska Zuzanna Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
175. Materna Konrad Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
176. Matkowska Zofia Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
177. Matuszak Hubert Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
178. Matuszewska Michalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
179. Matysiak Krzysztof Gimnazjum Publiczne im. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
180. Mazur Małgorzata Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Na Bursztynowym Szlaku w Lewinie Kłodzkim Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
181. Melańczuk Sebastian  Publiczny Zespół Szkół Podst.-Gim. z Oddziałami Integrac., Publiczne Gim. nr 2 w Świebodzicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
182. Michalska Martyna Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
183. Mickiewicz Jakub Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
184. Mierzwa Hanna Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
185. Mika Agnieszka Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Chrząstawie Wielkiej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
186. Mika Eryk Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
187. Milewski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
188. Miłek Jan Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
189. Misiurka Jacek Gimnazjum w Mietkowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
190. Miszczyk Ewa Gimnazjum nr 34 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
191. Mizdal Hubert Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
192. Moskwa Natalia Publiczny Zespół Szkół Podst.-Gim. z Oddziałami Integrac., Publiczne Gim. nr 2 w Świebodzicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
193. Mościcki Mark Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum im. Stanisława Lema w Kowarach Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
194. Mrozińska Adriana Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
195. Mularczyk   Oliwia Miejski Zespół Szkół nr 1, Gimnazjum Samorządowe nr 4 w Bolesłwcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
196. Myczkowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
197. Najdek Agata Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
198. Nasiadek Damian Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
199. Naumowicz Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 2 im. J. Korczaka w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
200. Nęcki Cezary Tomasz Zespół Szkól nr 11, Gimnazjum nr 50 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
201. Nieczyperowicz   Martyna Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
202. Nieć Jakub Publiczne Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilczycach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
203. Niedźwiedź Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 w Zespole Szkół nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
204. Nowak Karolina Gimnazjum w Zespole Szkół im. Księdza Jana Twardowskiego w Siedlcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
205. Nowak Szymon Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
206. Olbińska Oliwia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
207. Oleśniewicz Agata Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
208. Olszewska Aurelia   Monika Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
209. Opałacz Kacper Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Jeleniej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
210. Ortyl Dominik Gimnazjum nr 7 im. Tradycji Herbu Wrocławia we Wrocławia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
211. Osiński Kamil Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
212. Osmański   Krystian Zespół Szkół Budowlanych im. Wojska Polskiego, Gimnazjum nr 3 w Legnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
213. Ożga Przemysław Zespół Szkól, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
214. Ożóg Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
215. Pacyna Karol Marian Gimnazjum Samorządowe im. Polskich Noblistów w Międzyborzu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
216. Pawlak Dominik Publiczne Gimnazjum nr 2 w Kamieńcu Wrocławskim Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
217. Pawłowicz Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
218. Piotruk Michał Gimnazjum im. Sybiraków w Jerzmankach Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
219. Piszcz Paulina Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
220. Podgórski Antoni Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
221. Połeć Abigail Julia Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
222. Popiel Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
223. Poprawa   Aleksandra Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ujeźdźcu Wielkim Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
224. Poraszka Kacper Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
225. Porzycka Alicja   Justyna Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
226. Potoczny Maksymilian Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
227. Prokofiew Piotr Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
228. Przybylska Wiktoria Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
229. Pytlak Bartosz Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
230. Reichert Paulina Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Kłodzku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
231. Rejek Rafał Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
232. Rems Kamil Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
233. Romański Piotr Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
234. Rosłaniec Mateusz Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
235. Rostkowski Jacek Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
236. Rudnicka Justyna Anna Gimnazjum w Kuropatniku Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
237. Rudnicka Pola Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
238. Rutkowska Julia Marta Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
239. Rutyna Szymon I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
240. Rybak Adam Prywatne Gimnazjum Salezjańskie im. Edyty Stein we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
241. Ryglicka Kinga Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
242. Rynio Zuzanna Gimnazjum w Dziadowej Kłodzie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
243. Rysicki Jacek Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
244. Sakowski Piotr Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
245. Salamon Mirosława Gimnazjum nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Górze Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
246. Samczuk Piotr   Grzegorz Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
247. Sarkowicz Marta Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
248. Sartys Bernard Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
249. Siudziński Konrad Powiatowy Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum nr 2 im. J. M. Ossolińskiego w Brzegu   Dolnym Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
250. Skinderowicz Patryk Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
251. Skwarek Daniel Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
252. Słabicki Konrad Zespół Szkół, Gimnazjum w Węglińcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
253. Sławińska Paulina Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
254. Smalec Dominik Publiczne Gimnazjum w Przewornie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
255. Smereka Michał Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
256. Smilak Małgorzata Gimnazjum nr 17 im. ks. Jana Twardowskiego we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
257. Smoleń Dariusz Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
258. Sobczak Kamila Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
259. Sobel Jagna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 w Zespole Szkół nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
260. Sobieraj Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
261. Solbiati Chiara Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
262. Solecki Piotr Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Porajowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
263. Stach Wojciech Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
264. Stachowiak Szymon Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
265. Stankowski Wiktor Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
266. Stępniewska   Aleksandra Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
267. Strzępek Michał Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
268. Suchecka Julia I Prywatne Gimnazjum w Bolesławcu Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
269. Susłowicz   Mateusz Gimnazjum im M. Kopernika w Kątach Wrocławskich Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
270. Suszyński Mateusz Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
271. Sypniewski   Sebastian Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Prusicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
272. Sypuła Jagoda Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
273. Szakiel Piotr Zespół Szkół Ogólnokształcących, Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
274. Szczęśniak Szymon Prywatne Gimnazjum Językowe "Parnas" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
275. Szlachcic   Dorian Zespół Szkół Samorządowych SP im. Jana Pawła II i Gimnazjum im. Piastów Śląskich w Łagiewnikach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
276. Szmyt Adrian Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
277. Szpunar Kinga Zespół Szkół im. Unii Europejskiej, Gimnazjum w Świętoszowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
278. Świergoń Marek Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
279. Świerk Piotr Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
280. Tokarz Damian Gimnazjum nr 9 im. św. Jadwigi Ślaskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
281. Tomasik Adrianna Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
282. Tomaszewski Filip Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
283. Tracz Michał Gimnazjum Dwujęzyczne w Powiatowym Zespole Szkół im. W. Reymonta w Obornikach   Ślaskich Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
284. Tyranowska Agata Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
285. Ujejski Jakub Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
286. Ullrich Paulina Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
287. Waliszewska Zuzanna ZS Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego im. J. I. Sztaudynger, Gim. w Szklarskiej Porębie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
288. Wańkowicz Jan Paweł Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich, Gimnazjum nr 9 w Legnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
289. Wasiluk Paulina Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
290. Waszczuk Mateusz Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
291. Wąsiewicz Marcel   Filip Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
292. Wąż-Ambrożewicz Jan Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego Chrześcijan "Arka" we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
293. Werner Miłosz Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
294. Wędrychowicz    Anna Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
295. Wiatrzyk Karolina Gimnazjum w Jaszkotlu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
296. Wiciak Magdalena Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
297. Wieczorek Błażej Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Głogowie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
298. Wiewiórski Mateusz Dwujęzyczne Gimnazjum "Atut" Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
299. Więcław Alicja Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Polkowicach Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
300. Wiktorowski Michał Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
301. Wlazło Michał Gimnazjum nr 9 im. św. Jadwigi Ślaskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
302. Włodarski Kamil Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
303. Wnęk Magdalena Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów w Siechnicach Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
304. Wojtczak Radosław Zespół Szkół Dwujęzycznych, Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
305. Woźniak Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
306. Woźniak Piotr Zespół Szkół nr 11, Gimnazjum nr 50 we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
307. Wróbel Michał Gimnazjum nr 1 im. H.D. Steinhausa we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
308. Wróblewski Grzegorz Zespół Szkół, Gimnazjum im. Orlą Lwowskich w Ruszowie Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
309. Wrzeszcz Rozalia Społeczne Gimnazjum AD ASTRA w Miliczu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
310. Wyszowska Anna Zespół Szkół nr 2 im. Hugona Kołłątaja, Publiczne Gimnazjum nr 13 w Wałbrzychu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
311. Wytrwał Michał Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Chrząstawie Wielkiej Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
312. Zadka Katarzyna Gimnazjum nr 3 im. "Podróżników i Odkrywców Polskich" w Oleśnicy Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
313. Zadrożny Filip Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego w Dzierżoniowie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
314. Zakrzewski   Filip Zespół Szkół im. Józefa Piłsudskiego, Gimnazjum w Nowej Wsi Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
315. Zasadzki Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bogatyni Zespół   Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
316. Zboiński Jan Gimnazjum nr 14 im. Hugona Kołłątaja we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
317. Zdyb Łukasz Gimnazjum nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Górze Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
318. Zieliński Michał Gimnazjum nr 30 im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
319. Ziembikiewicz Joanna Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
320. Zięcina Dominik Zespół Szkół, Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Miękini Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
321. Zwatrzko Michał Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów