0
0
0
s2smodern

Termin etapu powiatowego: 11 marca 2017 r.

Godzina rozpoczęcia pisania testu: 1100

Początek rejestracji uczestników: 930

Awans uzyskali uczniowie, którzy zajęli w swoich gimnazjach pierwsze miejsce w etapie szkolnym oraz ci, którzy uzyskali minimum 25 punktów (§ 16 Regulaminu Olimpiady Geograficznej dla uczniów dolnośląskich gimnazjów w roku szkolnym 2016/2017)      

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła Miejscowość Miejsce, w którym uczestnik przystępuje do II etapu
1. Adamczuk Julia Publiczne Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wrocławski Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
2. Adamczyk Wiktor Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
3. Adamska Natalia Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
4. Akwanazy Maksymilian Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
5. Amerek Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
6. Badora Antoni Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
7. Berus Daria Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Wąsosz Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
8. Białek Kalina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
9. Bichajło Maciej Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
10. Bielawska Martyna Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
11. Bielawski Jakub Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
12. Bieniasz Antoni Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
13. Biesiadecki Łukasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
14. Bińczyk Tymoteusz Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
15. Błaszkiewicz Błażej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
16. Bodnar Jakub Gimnazjum Kuropatnik Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
17. Bojarun Damian Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
18. Borecki Michał Gimnazjum 34 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
19. Borgosz Lidia Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
20. Borzycka Weronika Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
21. Broniecki Adrian Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
22. Broniewicz Zuzanna Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Wąsosz Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
23. Browarski Piotr Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
24. Brożyna Gabriel Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
25. Brzoza Maciej Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
26. Brzoza Zofia Gimnazjum im. M. Kopernika Kąty Wrocławskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
27. Brzozowski Bartłomiej Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
28. Budek Mateusz Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
29. Carr-de Avelon Bernard Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
30. Cetera Halina Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
31. Chabza Julia Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
32. Chanas Angelika Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
33. Chocianowski Jan Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
34. Chorab Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
35. Chort Wiktoria Anna Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
36. Chronowska Sylwia Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
37. Cichecki Krzysztof Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
38. Cichuta Miłosz Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
39. Cournaud Agata Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
40. Cuper Hubert Gimnazjum nr 5 im. Polskich Olimpijczyków Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
41. Cybulak Wojciech Jerzy Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu Legnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
42. Cygan Mateusz Gimnazjum Samorządowe nr 4 Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
43. Czado Piotr Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
44. Czak Bartosz Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
45. Czarnecki Jan Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
46. Czerniachowska Maja Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
47. Czerniawska Emilia Gimnazjum Aslan im. C.S. Lewisa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
48. Czerwińska Dominika Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
49. Czoch Hubert Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
50. Czop Jan Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
51. Danik Maciej Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
52. Dąbkowska Karolina Gimnazjum im. św. Huberta Czernina Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
53. Derkowski Jarosław Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
54. Dębska Hanna julia Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
55. Dębska Zofia Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
56. Dolecka Kaja Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego Bolków Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
57. Domagała Adrian Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
58. Domalewski Mateusz Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
59. Drewniowska Julia Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
60. Drużyłowska Maria Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
61. Drzewiecki Michał Gimnazjum im. Ojca Michał Tomaszka Pieńsk Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
62. Dubniański Kacper Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
63. Duda Anna Renata Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu Legnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
64. Dudek Jan Gimnazjum Dwujęzyczne im. Władysława Reymonta Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
65. Dunikowski Andrzej Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
66. Dziakowska Daria Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
67. Dziekanowski Łukasz Damian Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
68. Eliasz Miłosz Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Wąsosz Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
69. Fica Michał Gimnazjum im. Rycerstwa Polskiego Bolków Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
70. Fortuna Anna Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
71. Foryś Łukasz Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
72. Frąckowiak Marcel Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
73. Frejtag Maja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
74. Gabrysz Zuzanna Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
75. Gajda Franciszek Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
76. Gałązka Kacper Lesław Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
77. Garbacki Filip Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
78. Gąsiorek Julia Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
79. Geroska Maja Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
80. Gierowski Piotr Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
81. Giersz Katarzyna Gimnazjum Integracyjne nr 50 im. Jana Kaczmarka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
82. Gładysz Oliwia Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
83. Głąbicki Publiczne Gimnazjum im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
84. Głogowski Dominik Gimnazjum Publiczne Porajów Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
85. Głowacz Krzysztof Gimnazjum nr 14 im.H.Kołłątaja Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
86. Głuchowski Michał Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
87. Godlewska Hanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
88. Gogniat Laura Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
89. Gołecka Anna Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
90. Gozdowska Maja Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
91. Górka Mikołaj Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
92. Grajczyk Krzysztof Jan Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
93. Grodzki Wojciech Gimnazjum Integracyjne przy ZSI Lubin Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
94. Groszek Agata Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
95. Grzegórzek-Kiaszewicz Michał Gimnazjum nr 16 im. A. Waligórskiego we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
96. Grzeszak Maksymilian Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
97. Hajduk Michał Alternatywne Gimnazjum Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
98. Haor Lilianna Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
99. Hasal Małgorzata Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
100. Hasik Mikołaj Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
101. Hęś Mateusz Gimnazjum Publiczne Porajów Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
102. Hoffmann Nadia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
103. Hrehorowicz Szymon Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
104. Hubert Gałęski Gimnazjum Publiczne im Wł. St. Reymonta Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
105. Jagodziński Radosław Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
106. Jakub Nieć Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie Wilczyce Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
107. Janczak Krystian Samorządowe Gimnazjum nr 2 Domaszków Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
108. Janiak Cezary Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
109. Jankiewicz Anna Gimnazjum SECh ARKA Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
110. Jarosz Michał Gimnazjum OXPRESS Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
111. Jasińska Weronika Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
112. Jastrzębski Bartosz Michał Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
113. Jaśniewicz Norbert Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
114. Jaśnikowska Sabina Gimnazjum im. Piastów Śląskich Łagiewniki Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
115. Jezierski Publiczne Gimnazjum im. Polskich Laureatów Nagrody Nobla Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
116. Jęczmieniak Katarzyna Gimnazjum im. Stanisława Lema Kowary Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
117. Jopek Michał Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
118. Julia Myślińska Gimnazjum Publiczne im Wł. St. Reymonta Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
119. Jurczak Dawid Gimnazjum nr 1 im. Ratowników Górskich Świeradów Zdrój Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
120. Kaczmarek Grzegorz Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
121. Kaczmarz Marta Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
122. Kalinowski Alex Filip Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcacych Góra Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
123. Kamiński Bernard Gimnazjum nr 16 im. A. Waligórskiego we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
124. Kamiński Oliver Maciej Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
125. Kania Grzegorz Katolickie Niepubliczne Gimnazjum im. ks. Franciszka Blachnickiego Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
126. Kapusta Mateusz Gimnazjum nr 14 im.H.Kołłątaja Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
127. Karolina Nowak Gimnazjum im. Księdza Jana Twardowskiego Siedlec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
128. Kasenberg Sławomir Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
129. Kasprzyk Laura Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
130. Kasznicka Sandra Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
131. Kermes Jakub Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
132. Kerstan Klaudia Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
133. Kiełbowicz Adam Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
134. Kinga Szpunar Gimnazjum Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej Świętoszów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
135. Kisiel Michał Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
136. Kizik Julia Gimnazjum nr 9 im. św. Jadwigi Śląskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
137. Kluk Krystian Gimnazjum Dwujęzyczne im. Władysława Reymonta Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
138. Kłak Aleksander Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
139. Kłos Damian Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
140. Kobik Katarzyna Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
141. Kobyłecki Kacper Gimnazjum OXPRESS Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
142. Konecka Magdalena Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
143. Konieczny Kacper Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
144. Kopeć Natalia Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
145. Kosmalski Wojciech Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
146. Kossowska Olga Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
147. Kostka Jakub Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
148. Kośna Aleksandra Katolickie Niepubliczne Gimnazjum im. ks. Franciszka Blachnickiego Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
149. Kowal Kacper Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
150. Kowalczykiewicz Michał Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
151. Kowalska Julia Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
152. Kowalska Karolina Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
153. Kowalska Weronika Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
154. Kowalski Kowalski Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
155. Kowalski Mateusz Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
156. Kozakiewicz Łukasz Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
157. Kozera Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
158. Kozicka Zuzanna Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
159. Kożaronek Kacper Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
160. Krawczyk Marcin Gimnazjum Integracyjne nr 50 im. Jana Kaczmarka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
161. Kromp Weronika Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
162. Krośnicki-Midoń Adam Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
163. Król Aleksandra Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
164. Krystek Rafał Publiczne Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wrocławski Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
165. Krzak Maksymilian Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
166. Krzemień Justyna Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
167. Krzempek Łukasz Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
168. Krzyśków Andrzej Sylwester Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
169. Książka Katarzyna Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
170. Kucharczyk Emilia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
171. Kujawa Amadeusz Gimnazjum Samorządowym nr 3 Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
172. Kuliński Michał Patryk Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
173. Kunicki Wiktor Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
174. Lasak Magdalena Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
175. Laska Katarzyna Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
176. Latos Lidia Gimnazjum im. Jana Pawła II Środa Śląska Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
177. Lechowska Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
178. Lewandowska Maja Gimnazjum w ZSO i MS Szklarska Poręba Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
179. Lewicki Patryk Tomasz Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
180. Lipniak Łukasz Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
181. Lipowicz Wojciech Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
182. Ludwig Katarzyna Gimnazjum im. Józefa Pawlika Czarny Bór Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
183. Łacinik Klaudiusz Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza Wąsosz Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
184. Łatanik Karolina Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
185. Łebek Sara Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
186. Łyko Anna Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
187. Maciątek Błażej Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
188. Maciejko Kamil  Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
189. Magdalena Kudlewska Gimnazjum Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej Świętoszów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
190. Majewska Zuzanna Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
191. Makowska Wiktoria Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
192. Mamzer Natalia Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
193. Maniakowska Małgorzata Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
194. Marciniak Wiktoria Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
195. Markisz Liwia Alternatywne Gimnazjum Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
196. Marszelewska Karolina Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
197. Martyna Kieblesz Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
198. Michalczyk Patrycja Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
199. Michalska Karolina Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
200. Mielcarek Monika Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
201. Miernikiwicz Aleksandra Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
202. Mika Agnieszka Publiczne Gimnazjum nr 4 Chrząstawa Wielka Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
203. Mikłasz Jakub Damian Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
204. Mikołajczak Mikołaj Gimnazjum nr 5 im. C. K. Norwida Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
205. Milewski Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
206. Milian Michał Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
207. Miłek Patryk Gimnazjum im. Józefa Pawlika Czarny Bór Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
208. Miniajluk Jan Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
209. Minta Julia Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
210. Mitek Gabriel Mateusz Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
211. Mizdal Hubert Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
212. Młynarowicz Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
213. Modliborski Remigiusz Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków Oława Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
214. Mróz Łukasz Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
215.  Muntowski Łukasz          Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
216. Myczkowska Aleksandra Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
217. Narolski Szymon Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
218. Nasiadek Damian Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
219. Natanek Radosław Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
220. Nieczyperowicz Martyna Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
221. Niemiec Aleksandra Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
222. Niewiadomski Mateusz          Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
223. Nizio Julia Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
224. Nosek Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne im. Władysława Reymonta Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
225. Noskowicz Ewa Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
226. Nowacki Jakub Piotr Gimnazjum im. Sybiraków Jerzmanki Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
227. Nowak Hanna Publiczne Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi Świebodzice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
228. Nowakowska aleksandra Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
229. Nowicki Michał Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
230. Olbiński Kamil Gimnazjum nr 5 Bielawa Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
231. Olczak Natalia Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
232. Olejniczak Krzysztof Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
233. Oleszko Kacper Gimnazjum nr 2 im. Orląt Lwowskich Oława Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
234. Oleśniewicz Agata Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa Głogów Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
235. Opałacz Kacper Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
236. Oporski Miłosz Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
237. Oprządek Kacper Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
238. Orleski Wojciech Gimnazjum OXPRESS Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
239. Osińska Nina Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
240. Owcarz Kamil Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
241. Ożga Marcin Paweł Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
242. Ożóg Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
243. Pachecki Dominik Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
244. Pacześniak Jan Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
245. Paluchniak Tomasz Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
246. Pałkiewicz Agata Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
247. Pawlak Dominik Publiczne Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wrocławski Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
248. Pawlukiewicz Agnieszka Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
249. Peregudowska Hiacynta Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
250. Piechaczyk Weronika Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
251. Piekarczyk Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
252. Pietruszka Malwina Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
253. Pilarska Paulina Sylwia Gimnazjum św. Franciszka z Asyżu Legnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
254. Piotrowicz Jakub Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
255. Ples Jagoda Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
256. Pocztańska Wiktoria Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka Bogatynia Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
257. Poddaniec Marcelina Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
258. Podgórski Antoni Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
259. Połeć Abigail Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
260. Poprawa Aleksandra Gimnazjum Ujeździec Wielki Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
261. Potoczny Maksymilian  Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
262. Prycik Pola Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
263. Pytlak Bartosz Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
264. Rachwalik Piotr Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
265. Rak Wiktoria Aurelia Gimnazjum im. Aleksandra Kamińskiego Bierutów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
266. Remiszewska Oktawia Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
267. Rems Kamil Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
268. Rodzewicz Małgorzata Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
269. Rogala Justyna Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
270. Romański Piotr Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
271. Rubak Natalia Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
272. Rudnicka Pola Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
273. Rutkowska Adrianna Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
274. Rutkowska Julia Marta Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
275. Rybacki Bryan Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
276. Ryczyński Jakub Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
277. Rydzik Hubert Gimnazjum nr 3 w ZSB im. Wojska Polskiego Legnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
278. Ryszkowska Paulina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
279. Salamon Mirosława Gimnazjum nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie Góra Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
280. Samiec Kornelia Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
281. Santowski Adam Gimnazjum im. Stanisława Lema Kowary Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
282. Sas Oliwia Gimnazjum OXPRESS Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
283. Sawicki Mikołaj Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
284. Sawzdargo Ingrid Letycja Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
285. Sebastian Świrski Gimnazjum im. Marii Skłodowskiej-Curie Wilczyce Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
286. Siekierski Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
287. Sierda Paulina Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
288. Siwak Paweł Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
289. Skorupska Kinga Julia Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
290. Sławińska Paulina Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
291. Sławińska Weronika Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
292. Smogorzewska-Majcher Katarzyna Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
293. Smużny Łukasz Michał Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
294. Sokolnicka Hanna Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
295. Sołtysiak Szymon Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
296. Sopel Juliusz Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
297. Sośnierz Aleksandra Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
298. Stanisław Całko Gimnazjum Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej Świętoszów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
299. Staroń Kacper Gimnazjum nr 2 Kamienna Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
300. Sternal Piotr Gimnazjum Samorządowe im. Polskich Noblistów Międzybórz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
301. Stolarczyk Oliwia Justyna Gimnazjum nr 48 w ZS nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
302. Suchnicki Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
303. Sujewicz Mateusz Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
304. Susłowicz Mateusz Gimnazjum im. M. Kopernika Kąty Wrocławskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
305. Suszyński Mateusz Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
306. Swędzioł Antoni Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
307. Szarek Weronika Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
308. Szczęśniak Agata Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
309. Szewczyk Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
310. Szleszkowski Stanisław Gimnazjum nr 14 im.H.Kołłątaja Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
311. Szpakowski Krystian Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
312. Szpila Jakub Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
313. Szpilski Chrystian Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
314. Szuwart Kurt Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
315. Szymański Adrian Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
316. Szymon Wejcht Gimnazjum Publiczne im Wł. St. Reymonta Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
317. Świergoń Marek Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
318. Świerzowicz Pola Gimnazjum nr 23 im. W. Rutkiewicz Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
319. Tokarz Mateusz Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Świdnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
320. Tomasik Adrianna Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
321. Tomaszewski Filip Gimnazjum nr 3 w Oleśnicy im. Podróżników i Odkrywców Polskich Oleśnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
322. Trzaska Julia Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
323. Waligóra Klaudia Gimnazjum Społeczne Ad Astra Milicz Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
324. Walkiewicz Dawid Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
325. Wanago Dominika Alina Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
326. Waniek Julian Gimnazjum Dwujęzyczne im. Władysława Reymonta Oborniki Śląskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
327. Wańczyk Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 im. Adama Mickiewicza Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
328. Waszczuk Mateusz Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego Miękinia Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
329. Wąs Adam Gimnazjum nr 24 im. Janusza Korczaka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
330. Wąsiel Maciej Gimnazjum nr 30 we Wrocławiu Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
331. Wieczorek Filip Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
332. Wiewiórski Mateusz Dwujęzyczne Gimnazjum ATUT Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
333. Więcław Alicja Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
334. Winiarska Adrianna Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe Trzebnica Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
335. Winnicki Adam Marek Gimnazjum im. Sybiraków Jerzmanki Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
336. Wnęk Magdalena Gimnazjum im. ks. Anny z Przemyślidów Siechnice Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
337. Wojciech Kiejrys Gimnazjum Publiczne im Wł. St. Reymonta Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
338. Wojciech Wejcht Gimnazjum Publiczne im Wł. St. Reymonta Kłodzko Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1, ul. Zawiszy Czarnego 5, Kłodzko
339. Woźniak Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w ZSO nr 5 Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
340. Woźniak Paweł Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
341. Woźniak Piotr Gimnazjum Integracyjne nr 50 im. Jana Kaczmarka Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
342. Wójcicki Kacper Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
343. Wróbel Michał Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
344. Wszelaki Natalia Zespół Gimnazjów nr 3 im. Stanisława Konarskiego Dzierżoniów Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
345. Wysocki Maciej Gimnazjum im. św. Huberta Czernina Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
346. Wyszowska Anna Publiczne Gimnazjum nr 13 Wałbrzych Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
347. Wytrwał Michał Publiczne Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
348. Zakrzwski Radosław Gimnazjum im. M. Kopernika Kąty Wrocławskie Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
349. Zalewska Oliwia Gimnazjum Publiczne im. Św. Jadwigi Śląskiej Kryniczno Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
350. Załęcki Paweł Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Polkowice Gimnazjum   nr 5, ul. Gwiaździsta 2, Głogów
351. Zarzycki Miłosz Gimnazjum OXPRESS Bolesławiec Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
352. Zboiński Jan Gimnazjum nr 14 im.H.Kołłątaja Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
353. Zielińska Monika Gimnazjum nr 1 im. Hugona Dinizego Steinhausa Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
354. Zwoliński Adam Mateusz ZSRA im. Stanisława Wyspiańskiego Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
355. Zymliński Mikołaj Prywatne Gimnazjum Językowe PARNAS Wrocław Gimnazjum   nr 34, ul. Zemska 16e, Wrocław
356. Żądeł Arkadiusz Gimnazjum Publiczne Porajów Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra
357. Żukowski Krzysztof Gimnazjum nr1 im. Tadeusza Kościuszki Jelenia Góra Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, ul. Cieplicka 34, Jelenia Góra