0
0
0
s2smodern
Imię i nazwisko ucznia - klasa  nazwa konkursu  zasięg tytuł - miejsce

2015/2016

Izabela Żygadło - 3a XXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej  ogólnopolski  Grand Prix
61 Dolnośląski Konkurs Recytatorski dzielnicowy na prawach powiatu 1 miejsce w kategorii poezja śpiewana
Aleksandra Jurczak - 3d Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "JA I KRÓL MACIUŚ PIERWSZY"  ogólnopolski  wyróżnienie
Konkurs plastyczny: Kolory szarości - piękno i brzydota szarości  ogólnopolski  wyróżnienie
Natalia Szostak - 2a Festiwal piosenki włoskiej Canzonissima  wojewódzki  3 miejsce
61 Dolnośląski Konkurs Recytatorski dzielnicowy na prawach powiatu 1 miejsce w kategorii recytacja
Karolina Gliszczyńska - 3d V Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku  wojewódzki  laureatka – 7 miejsce
Miłosz Fibich - 3d,
Ewa Miszczyk - 3d,
Anna Mrugała - 3d,
Anna Paluszek - 3d
Dolnośląski Konkurs Języka Francuskiego  wojewódzki  finaliści
Ewa Miszczyk - 3d
Mateusz Krajna - 3d
II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów  wojewódzki  finaliści
Konrad Dąbrowski - 3d,
Jakub Koziarz - 3a,
Zofia Dobrowolska - 3a
Konkurs ,,Edukacja Filmowa uczniów i Nauczycieli Konrad Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych  wojewódzki Wyróżnienie za film Poszukiwacz Zaginionego Sekretariatu
Michał Zakrzewski - 1a Konkurs Kurs na zabytki: UNESCO do opowiedzenia, pokazania, chronienia  wojewódzki  1 miejsce -indywidualnie
Międzyszkolny plastyczny konkurs języka niemieckiego "Bilderidiome - Idiomy obrazkowe" kategoria zwierzęta  międzyszkolny  wyróżnienie
Michał Linstedt - 3d Szkolna Liga Lekkoatletyczna  wojewódzki  2 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia gimnazjów w lekkiej atletyce (bieg na 1000m)  wojewódzki  2 miejsce
Szkolna Liga Lekkoatletyczna (bieg na 1000m)  miejski  1 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa uczniów gimnazjów w lekkiej atletyce (1000m)  strefa wrocławska  2 miejsce
Jakub Rak - 3a Szkolna Liga Lekkoatletyczna (skok w dal)  wojewódzki  4 miejsce
Szkolna Liga Lekkoatletyczna (skok w dal)  miejski  3 miejsce
Damian Regiec - 3b Szkolna Liga Lekkoatletyczna (pchnięcie kulą)  wojewódzki  5 miejsce
Szkolna Liga Lekkoatletyczna (pchnięcie kulą)  miejski  1 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa uczniów gimnazjów w lekkiej atletyce (pchnięcie kulą)  strefa wrocławska  6 miejsce
Anna Paluszek - 3d Szkolna Liga Lekkoatletyczna (bieg na 100m)  wojewódzki  2 miejsce
Jakub Frejek - 3a Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia gimnazjów w lekkiej atletyce (mppl)  wojewódzki  5 miejsce
Szkolna Liga Lekkoatletyczna (bieg na 300m)  miejski  4 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa uczniów gimnazjów w lekkiej atletyce (300 mppl)  strefa wrocławska  1 miejsce
Oliwier Akuła -3c Indywidualne Mistrzostwa Wrocławia gimnazjów w lekkiej atletyce (bieg na 100m)  wojewódzki  7 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa uczniów gimnazjów w lekkiej atletyce (100m)  strefa wrocławska  6 miejsce
Kamil Bujko,
Agnieszka Czyżycka,
Zofia Dobrowolska,
Michał Goszczyński,
Małgorzata Krej,
Norbert Kuźma,
Norbert Mańko,
Daria Masseli,
Miłosz Mikulski,
Łukasz Mroczko,
Katarzyna Przestrzelska,
Jakub Rak
wszyscy z 3a
Elektrokonkurs – gra miejska organizowany w ramach Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu  miejski  laureaci - 2 miejsce
Daniel Cedrowski - 3a,
Jakub Frejek - 3a,
Łukasz Mroczko - 3a,
Jakub Rak - 3a,
Kuba Pałasz - 3b,
Damian Regiec - 3b,
Wiktor Saberniak - 3b,
Oliwier Akuła - 3c,
Adam Malicki - 3c,
Tobiasz Tarnas - 3c,
Michał Linstedt - 3d,
Jakub Pacholczyk - 3d,
Adrian Pietrzyk - 2a,
Kacper Rudkowski - 2a,
Dawid Wojciechowski - 2a.
Szkolna Liga Lekkoatletyczna  miejski  1 miejsce drużynowo
Laura Kulhawy - 3a,
Małgorzata Krej - 3a,
Natalia Barańska - 3a,
Katarzyna Przestrzelska - 3a,
Gabriela Mazur - 3b ,
Natalia Śliwa - 3c,
Natalia Kluczna - 3c.
Gimnazjada w siatówce  miejski  4 miejsce drużynowo
Miłosz Fibich - 3d VIII Wrocławski Konkurs Wiedzy O Krajach Anglojęzycznych (KWOKA).  miejski  finalista
Patrycja Olobry - 3c,
Marta Oligniewicz - 3c,
Katarzyna Misiuro - 3a
Konkurs: Namaluj swoją książkę  miejski  wyróżnienia
Zuzanna Zagórska - 1a Konkurs plastyczny w Centrum Aktywności Sportowej i Społecznej "Skałka”  miejski  2 miejsce
Joanna Stępień - 2a,
Aneta Smółko - 2a,
Anna Wysoczańska - 3d,
Małgorzata Nacewicz - 3d,
Natalia Kluczna - 3c,
Weronika Grzeczka - 3b,
Gabriela Mazur - 3b,
Paulina Spychalska - 3a,
Weronika Jamroz - 2c
Gimnazjada Strefy Zachód w piłce nożnej dziewcząt  strefa wrocławska  4 miejsce drużynowo
Łukasz Sadowski - 2a 61 Dolnośląski Konkurs Recytatorski dzielnicowy na prawach powiatu 3 miejsce w kategorii recytacja
Zuzanna Zagórska- 1a Konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto ,moja Ojczyzna"  międzyszkolny  3   miejsce
Konkurs językowo-plastyczny: The place in Wrocław I want to show you.  międzyszkolny  2 miejsce
Miłosz Fibich - 3d Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Płynąć pod prąd"  międzyszkolny  laureat – 1 miejsce
Jakub Koziarz - 3a Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Płynąć pod prąd"  międzyszkolny  laureat – 2 miejsce
Międzyszkolny konkurs historyczny pamięci Polskiego Państwa Podziemnego "Polskie Państwo Podziemne 1939-1945" w ramach V Model Show Wrocław 2016 oraz IV Memoriału.  międzyszkolny  2 miejsce
Oliwia Robak - 3b Międzyszkolny plastyczny konkurs języka niemieckiego "Bilderidiome - Idiomy obrazkowe" kategoria zwierzęta  międzyszkolny  1 miejsce
Anna Wysoczańska - 3d,
Małgorzata Sobczak - 3d,
Małgorzata Nacewicz - 3d
Międzyszkolny Konkurs dla uczniów wrocławskich gimnazjów "Zawodowo wystartuj w przyszłość"  międzyszkolny  wyróżnienie dla drużyny

2014/2015

Izabella Żygadło - 2a XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej  ogólnopolski  laureatka – 2 miejsce
VIII Festiwal Piosenki Angielskiej  wojewódzki  laureatka - 1 miejsce
Konkurs piosenki włoskiej "Małe San Remo"  wojewódzki  wyróżnienie
60 Dolnośląski Konkurs Recytatorski w kategorii poezja śpiewana dzielnicowy na prawach powiatu  laureatka
Kamil Ćwik - 3a Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce  ogólnopolski  2 miejsce
Gimnazjada Dolnośląska w Lekkiej Atletyce-bieg na 100m  wojewódzki  2 miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia Strefa Wrocław
Wrocław
 1 miejsce
 1 miejsce
Karolina Gliszczyńska - 2d IV Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku  wojewódzki  finalistka - 11 miejsce
Wojciech Boniecki - 3a Dolnośląski Konkurs Języka Francuskiego  wojewódzki  finalista
Magdalena Lewandowska - 3a Dolnośląski Konkurs Języka Francuskiego  wojewódzki  finalistka
Justyna Nowicka - 3a II Dolnośląska Olimpiada Biologiczna  wojewódzki  finalistka
I Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół gimnazjalnych” w ramach Festiwalu Nauki  Wrocław  laureatka - 3miejsce
Aleksandra Stojanowska - 3a II Olimpiada Geograficzna dla Uczniów Dolnośląskich Gimnazjów  wojewódzki  finalistka
Joanna Gutt - 3a,
Beata Migacz - 3a,
Magdalena Lewandowskac - 3a
Konkurs Dolnośląski "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze" wojewódzki
etap rejonowy
7 miejsce
2 miejsce
Anna Nabojewska - 3a,
Aleksandra Stojanowska - 3a,
Szymon Wasila - 3a
XV Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny "Państwa Karpackie"  powiatowy laureaci – 2 miejsce
Justyna Nowicka - 3a,
Mikołaj Weber - 3a,
Kakub Małota - 3c.
XIV Międzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny  powiatowy laureaci – 3 miejsce drużynowo
Marcin Bielski - 3c 60 Dolnośląski Konkurs Recytatorski w kategorii recytacja dzielnicowy na prawach powiatu laureat
Konrad Bocheński-3b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą Strefa Wrocław
Wrocław
7 miejsce
3 miejsce
Anna Paluszek - 2d Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce - bieg 60m Strefa Wrocław
Wrocław
3 miejsce
3 miejsce
Justyna Bonter - 3a,
Ewelina Juskowiak - 3a,
Natalia Barańska - 2a,
Laura Kulhawy - 2a,
Katarzyna Przestrzelska - 2a,
Gabriela Mazur - 2b ,
Natalia Śliwa - 2c ,
Natalia Kluczna - 2c,
Anna Paluszek - 2d ,
Anna Wysoczańska - 2d.
Gimnazjada w siatkówce dziewcząt Strefa Wrocław
Wrocław
4 miejsce
8 miejsce
Ewa Miszczyk - 2d,
Mateusz Krajna - 2d,
Daria Szafińska - 2d,
Kamila Cierniak - 2d,
Anna Wysoczańska - 2d,
Miłosz Fibich- 2d,
Małgorzata Sobczak - 2d,
Patryk Bodak- 2d,
Małgorzata Krej - 2a,
Przemysław Celuch - 2a,
Daniel Cedrowski - 2a,
Agnieszka Czyżycka - 2a,
Zofia Dobrowolska - 2a,
Katarzyna Przestrzelska- 2a.
Elektrokonkurs – gra miejska organizowany w ramach Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu  Wrocław  laureaci - 1 miejsca
Agnieszka Balska - 3a,
Joanna Gutt - 3a,
Magdalena Lewandowska - 3a,
Beata Migacz - 3a,
Anna Niebojewska - 3a,
Natalia Węgrecka - 3a,
Kacper Bazela - 3c,
Jakub Małota - 3c,
Kamil Majcher - 3c.
Elektrokonkurs – gra miejska organizowany w ramach Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu  Wrocław  laureaci – 2 miejsca
Michał Linstedt - 2d Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w biegach przełajowych  Wrocław 2 miejsce wicemistrz Wrocławia
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce - bieg na 1000m  Wrocław  2 miejsce
Wojciech Boniecki - 3a Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce-pchnięcie kulą  Wrocław  4 miejsce
Patryk Lewoński-Hosta - 3b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce - skok w dal  Wrocław  6 miejsce
Marta Oligniewicz - 2c Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce  Wrocław  8 miejsce
Gabriela Mazur - 2b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkiej Atletyce  Wrocław  7 miejsce
Izabella Żygadło - 2a,
Klaudia Walner - 2a,
Kamila Zając - 2a,
Jakub Koziarz - 2a
Wrocławskie Forum Pisarskie Dzieci i Młodzieży Warsztaty Kreatywnego Pisania  Wrocław zakwalifikowanie do projektu
Wojciech Boniecki - 3a,
Mikołaj Weber,
Paweł Grzesik ,
Kamil Ćwik ,
Kamil Dominik - 3b,
Konrad Bocheński ,
Bartosz Szczepański,
Michał Linstedt - 2d,
Jakub Pacholczyk - 2d,
Kuba Pałasz - 2b,
Michał Gocałek -1b,
Damian Łukszewicz - 1c,
Jakub Rak - 2a
Szkolna Liga Lekkoatletyczna (drużynowe mistrzostwa Gimnazjów Wrocławia w Lekkoatletyce)  Wrocław 1 miejsce – Mistrzowie Wrocławia
Justyna Bonter - 3a,
Anna Wysoczańska - 2d,
Katarzyna Przestrzelska - 2a
Gimnazjada w siatkówce plażowej  Wrocław  3 miejsce drużynowo
Joanna Gutt - 3a,
Magdalena Lewandowska - 3a,
Beata Migacz - 3a
Konkurs Dolnośląski "Jestem bezpieczny w domu, w szkole i na drodze"  etap rejonowy 2 miejsce
Julia Robak -2b Konkurs "W kręgu fantazy…"  międzyszkolny laureatka – 3 miejsce
Mikołaj Weber -3a,
Justyna Nowicka-3a
Międzygimnazjalny Konkurs wiedzy o optyce "Okiem i szkiełkiem"  międzyszkolny  2 miejsce
Gabriela Mazur - 2a ,
Weronika Grzeczka - 2b,
Juskowiak Ewelina - 3a,
Oligniewicz Marta - 2c,
Natalia Kluczna - 2c,
Anna Mrugała - 2d
Liga koszykówki dziewcząt.  międzyszkolny  9 miejsce

2013/2014

Kristina Yantselowska - 3b VII Ogólnopolski Konkurs na Felieton  ogólnopolski  laureatka
Kamil Dominik - 2b Ogólnopolski Konkurs Informatyczny SIMBA 3d  ogólnopolski  1 miejsce
Joanna Gutt - 3a,
Magdalena Lewandowska - 3a,
Paweł Moroz - 3a
Daria Osipczuk - 3d
Ogólnopolski Konkurs wiedzy o pierwszej pomocy ogólnopolski 12 miejsce
Romy Brenac - 3d zDolny Ślązak Gimnazjalista - j.francuski wojewódzki laureatka
Dolnośląski Konkurs Języka Francuskiego wojewódzki laureatka - 2 miejsce
Ewa Mielczarek - 3d I Olimpiada Biologiczna dla uczniów gimnazjów województwa dolnośląskiego wojewódzki finalistka
Oliwia Borucka - 3d zDolny Ślązak Gimnazjalista – j.niemiecki wojewódzki finalistka
Konkurs Poezji Niemieckiej dla wrocławskich gimnazjalistów Wrocław finalistka - 2 miejsce
Aleksandra Borecka - 3b Dolnośląski Konkurs Języka Francuskiego wojewódzki finalistka
Karolina Gliszczyńska - 1d III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku wojewódzki finalistka – 11 miejsce
Margerita Mazurek - 2b III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku wojewódzki finalistka - 63 miejsce
Michał Bolanowski - 3d Wojewódzki XVI Konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna" wojewódzki 2 miejsce
Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych – KWOKA VI powiatowy
(ale o randze wojewódzkiej)
finalista
Justyna Nowicka - 2a Wojewódzki XVI Konkurs plastyczny "Mój dom ,moje miasto ,moja ojczyzna" wojewódzki wyróżnienie
Małgorzata Krej - 1a Dolnośląskie Zawody w Strzelectwie Sportowym wojewódzki 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej
Tomasz Ilnicki - 3a,
Julian Zadorecki - 3a,
Krzysztof Uher - 3a,
Wojciech Kuźmicz - 3a,
Dominika Markiewicz - 3e
Akademia Wynalazców im. R. Boscha wojewódzki finaliści
Angela   Załęcka - 3a Uczę się bezpiecznie żyć wojewódzki 22 miejsce
Adrian Ejneberg - 2c,
Adam Kapitan - 2c,
Bartosz Trudzik - 3b,
Kamil Ćwik - 2a
Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce – sztafeta 4x100m wojewódzki
Wrocław
5 miejsce
3 miejsce
Kamil Ćwik - 2a Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce wojewódzki
Strefa Wrocław
Wrocław
3 miejsce
1 miejsce
1 miejsce
Damian Siekierski - 3b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce – skok wzwyż wojewódzki
Strefa Wrocław
Wrocław
3 miejsce
2 miejsce
1 miejsce
Joanna Gutt - 2a,
Paweł Moroz - 3a,
Krzysztof Uher - 3a
Konkurs kuratoryjny
"Jestem bezpieczny w szkole i na drodze"
powiatowy 3 miejsce
Kamil Sosnowski - 3e Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce - 300m ppł Strefa Wrocław
Wrocław
3 miejsce
1 miejsce
Michał Linstedt - 1d Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce - bieg na 1000m Strefa Wrocław
Wrocław
6 miejsce
3 miejsce
Kacper Jankowski - 3c Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce - 300m ppł Wrocław 2 miejsce
Marek Borowiec - 3b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce - skok w dal Wrocław 5 miejsce
Konrad Bocheński - 2b Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce Wrocław 3 miejsce
Wojciech Boniecki - 2a Indywidualne Mistrzostwa Gimnazjów w Lekkoatletyce Wrocław 2 miejsce
Anna Paluszek - 1d,
Gabriela Mazur - 1b,
Magdalena Rencz - 3d,
Czepiel Daria - 1b,
Marta Oligniewic - 1c,
Weronika Grzeczka - 1b
Drużynowe Mistrzostwa Wrocławia w Lekkiej Atletyce Wrocław 7 miejsce
Kamil Majcher - 2c,
Jan Domin - 2c,
Krzysztof Uher - 2a,
Wojciech Kuźmicz - 2a,
Arletta Podgórska - 3d,
Anna Aniołczyk - 3d,
Piotr Chmielewski - 3e
Elektrokonkurs –gra miejska w ramach Wrocławskich Dni Elektrorecyklingu Wrocław 3 miejsce drużyny
Justyna Bonter - 2a,
Anna Wysoczańska - 1d,
Katarzyna Przestrzelska - 1a
Gimnazjada - siatkówka plażowa Wrocław 3 miejsce drużynowo
Paulina Nowacka - 3a,
Eliza Dobińska - 3a,
Bazela Kacper - 3c,
Koćwin Oskar - 3a.
Mistrzostwa Wrocławia w Kręglach Wrocław 5 miejsce drużyny
Jakub Horochowski - 3a,
Paweł Moroz - 3a
Damian Siekierski - 3b,
Marek Borowiec - 3b,
Bartosz Szczepański - 3b,
Patryk Lewoński-Hosta - 3b,
Bartek Linstedt - 3c,
Adrian Ejneberg - 3c,
Adam Kapitan - 3c,
Grzegorz Kordialik - 3d,
Jan Miszczyk - 3d,
Sebastian Janisio - 3d,
2a- Kamil Ćwik - 2a,
Chmielewski Piotr - 2a,
Michał Linstedt - 1d
Szkolna Liga Lekkoatletyczna Wrocław 2 miejsce drużyny
Kołodziejczyk Aleksandra - 3d Konkurs organizowany przez PCK i kuratorium Oświaty na temat "Zdrowego odżywiania" Wrocław wyróżnienie
Styczeń:
Margerita Mazurek - 2b,
Daria Buczek - 2b,
Lilianna Szurlej - 2b
Luty:
Justyna Nowicka - 2a,
Mikołaj Weber - 2a
Marzec:
Kristina Yancelowska - 3b,
Ewa Lignar -3b
Kwiecień:
Aleksandra Jurczak - 1d,
Anna Wysoczańska -1d
Internetowy konkurs plastyczny na maskotkę igrzysk The World Games 2017”organizowany przez UM Wrocław Wrocław Styczeń - I miejsce
Luty - I miejsce
Marzec - II miejsce
Kwiecień - II miejsce
Viktoria Dąbrowska - 3c "Bern – die Hauptstadt der Schweiz" konkurs na prezentację multimedialną powiatowy 2 miejsce
Nikola Czerniecka - 3e 59 Dolnośląski Konkurs Recytatorski - w kategorii recytacja Etap rejonowy
Etap dzielnicowy
(powiatowy)
laureatka 1 miejsce
XXIII "Przekręt" – monodram międzyszkolny Grand Prix oraz Pierwsza Nagroda
Michalina Borowska - 3e Dolnośląski Konkurs Recytatorski - piosenka poetycka Etap dzielnicowy
(powiatowy)
1 miejsce
Konkurs Artystyczny na "Strój ekologiczny" w ramach projektu WDUSŚ. międzyszkolny 1 miejsce
Kamil Majcher - 2c Konkurs Prezentacja multimedialna stolicy Szwajcarii międzyszkolny wyróżnienie
Gabriela Mazur - 1b,
Patryk Małek - 2a,
Konrad Dąbrowski - 1d,
Żelisława Śliwa - 3e
Młodzieżowe Igrzyska Sportowe World Games międzyszkolny 3 miejsce
Justyna Nowicka - 2a,
Mikołaj Weber - 2a
Konkurs plastyczny ,"Papierosy, alkohol, narkotyki - utracone możliwości" międzyszkolny wyróżnienie
Karolina Kupczak - 2a Konkurs plastyczny "Masz prawa i obowiązki" międzyszkolny 3 miejsce
Aleksandra Stojanowska - 2a Konkurs plastyczny "Masz prawa i obowiązki" międzyszkolny wyróżnienie
Anna Wysoczańska - 1d Konkurs plastyczny "Młodzież i tolerancja" międzyszkolny wyróżnienie
Krzysztof Uher - 3a,
Angela Załęcka - 3a
Konkurs "Pierwsza pomoc przedmedyczna" międzyszkolny 3 miejsce
Daria Osipczuk - 3d Konkurs "Pierwsza pomoc przedmedyczna" międzyszkolny wyróżnienie