0
0
0
s2smodern
Nazwisko i imię Rodzaj zajęć: Nazwa zajęć dni tygodnia,
w których się odbywają
godziny
odbywania zajęć
miejsce (sala)
Powstańska Magdalena

rozwijające zainteresowania uczniów

zaj. wyrównawcze

Koło muzyczne 1 raz w miesiącu

Zaj. wyrównawcze z j. polskiego 3 razy w miesiącu

środa 7.15 s. 5
Florczak Magda rozwijające zainteresowania uczniów Piłka siatkowa dziewcząt czwartek 14.30-15.15 sala gim.
Hondowska Aneta rozwijające zainteresowania uczniów Pierwsza pomoc, lekkoatletyka poniedziałek 14.30-16.00 sala gim.
Janas Jolanta

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło języka francuskiego, zaj. wyrównawcze

konsultacje, doraźnie po uzgodnieniu z nauczycielem

poniedziałek, czwartek, piątek

wtorek, piątek

7.25 - 8.00

13.35-14.20

s. 4
Jędrzejczyk-Pluta Katarzyna

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło j. niemieckiego co 2 tygodnie

Zaj. wyrównawcze z j. niemieckiego co 2 tygodnie

wtorek 14.25 - 15.15 s. 101
Kaczmarek Sylwia zajęcia wyrównawcze, rozwijające zainteresowania konsultacje z chemii, fizyki środa 14.30-15.15 s.213
Kański Andrzej

rozwijajace zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło historyczne

Zaj. wyrównawcze z historii

wtorek 14.20-15.15 s. 14
Kańska Urszula, M. Zaradkiewicz, M. Głowaty zajęcia opiekuńcze Samorząd Uczniowski, Wolontariat według potrzeb, raz w miesiącu, cyklicznie-piątek(długa przerwa)    
Kańska Urszula rozwijajace zainteresowania uczniów Koło teatralne czwartek-piątek 14.25-16.00 s. 107
Krzewska Justyna

zajęcia wyrównawcze, rozwijające zainteresowania

Zaj. wyrównawcze, rozwijające zainteresowania dla klasy 1c

Zaj. wyrównawcze, rozwijające zainteresowania dla klasy 2a

poniedziałek

środa

14.30-15.15

13.35-14.20

s. 102

s. 102

Krzewska Justyna

rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia wyrównawcze

Zaj. wyrównawcze, rozwijające zainteresowania -  klasy 3
czwartek
 13.35-14.20 s. 102
Maciejewska Katarzyna

rozwijające zainteresowania

zajęcia wyrównawcze

Koło fizyczne(według potrzeb)

Zaj. wyrównawcze z fizyki

piątek 14.30-15.15 s. 107
Malinowska Elżbieta zajęcia wyrównawcze

Zaj. wyrównawcze dla klas I, II

poniedziałek

14.30-15.15

s. 103
Malinowska Elżbieta rozwijające zainteresowania uczniów Koło matematyczne  - klasy I
poniedziałek 13.35 - 14.20 s. 103
Małota Izabela

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło z języka niemieckiego

Zaj. wyrównawcze

wtorek 14.20-15.10 s. 212
Miszczyk Teresa

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło teatralne

Zaj. wyrównawcze z j. polskiego

poniedziałek

poniedziałek

13.35 - 14.20

14.30-15.15

s. 207
Nawara Zbigniew

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło biologiczne(według potrzeb)

Zaj. wyrównawcze z biologii i gegrafii(dla kl. 2a)

poniedziałek 14.30-15.15 s. 106
Olszowy Halina rozwijajace zainteresowania uczniów Koło Dziennikarsko-Informatyczne na bieżaco, według potrzeb   s. 12
Olszowy Halina zajęcia wyrównawcze Zaj. wyrównawcze, indywidualne konsultacje na bieżaco, według potrzeb   s. 208
Piotrowska Wiesława rozwijające zainteresowania uczniów Kronika rodzinna piątek

14.30-15.15

s.104
Guzikowska Marzanna zajęcia wyrównawcze Zaj. wyrównawcze z j. angielskiego czwartek 7.00-7.45 s. 210
Sempruch-Kroczak Bogusława rozwijąjace zainteresowania uczniów Koło dziennikarsko-informatyczne na bieżąco, według potrzeb   s.12
Sempruch-Kroczak Bogusława rozwijajace zainteresowania uczniów Koło informatyczne wtorek 14.20-15.15 s.12
Szczepkowicz Małgorzata rozwijające zainteresowania uczniów Koło biblioteczne piątek 14.30-15.15 s. 206
Tomczak Aleksander rozwijające zainteresowania uczniów

Koszykówka

Lekkoatletyka, siatkówka

wtorek

środa

14.45

14.45

sala gim.
Zakrzewski Jerzy

rozwijające zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło geograficzne

Zaj. wyrównawcze biologii i geografii

poniedziałek 14.30-15.15 s. 105
Zawiślak Tomasz

rozwijaące zainteresowania uczniów

zajęcia wyrównawcze

Koło j. angielskiego

Zaj. wyrównawcze z języka angielskiego.

środa 14.30-15.15 s. 209
Zaradkiewicz Martyna

rozwijające zainteresowania uczniów

Koło plastyczne poniedziałek 15.15 s. 5
Grzybowska Małgorzata zajęcia rozwijające zainteresowania  Trening mediatorów rówieśniczych od listopada   s. 215
Smereka Mirosława zajęcia rozwijające zainteresowania Trening mediatorów rówieśniczych od listopada   s. 215
Cygal Joanna zajęcia wyrównawcze Zajęcia specjalistyczne dla dyslektyków czwartek 14.30-15.15 s. 215